Privatumo politika

  Teisinė privatumo politika svetainės lankytojams

  Mieli mūsų svetainės lankytojai. Mūsų įmonė informuoja, kad  bet  kokia šioje svetainėje pateikta informacija, taip pat,  bet kokią finansinė informaciją, yra skirta tik informaciniams tikslams.  www.e-pasaulis.lt  negali garantuoti  dėl Jūsų pateiktos informacijos tikrumo ar  patikimumo.  www.e-pasaulis.lt  neįsipareigoja taisyti nurodytų informacijos trūkumų ar pildyti trūkstamų duomenų, išskyrus atvejus, kai tai yra nustatomi neatitikimai su  Lietuvos Respublikoje galiojančiais  įstatymais ar kitais teisės aktais.  www.e-pasaulis.lt pasilieka teisę,  bet kuriuo metu reklamuoti, keisti ar ištrinti svetainėje esančią informaciją.

  www.e-pasaulis.lt svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto svetaines. www.e-pasaulis.lt neatsako už tokių interneto svetainių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

  www.e-pasaulis.lt svetainėje pateikiamose užsakymo formose lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą, savo telefono numerį, el.pašto adresą) bei kitus   duomenis. Lankytojo asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tuo atveju, jei mums būtinai reikėtų su juo susisiekti. Renkami  duomenys taip pat gali būti naudojami siekiant svetainę geriau pritaikyti konkretaus lankytojo poreikiams.  Lankytojai  gali reikalauti nutraukti savo  asmens duomenų tvarkymą, susisiekdami www.e-pasaulis.lt  administracija elektroniniu paštu.Kitu atveju duomenys yra sunaikinami po 1-erių metų.

  Apie www.e-pasaulis.lt  svetainės lankytojus surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Pagal savo pasirašytus duomenų apsaugą apibrėžiančius susitarimus, www.e-pasaulis.lt darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie bendrovės klientus, įskaitant ir  www.e-pasaulis.lt svetainės lankytojus. Prieiga, kurioje laikomi surinkti duomenys, yra  apsaugota nuo bendrovėje nedirbančių asmenų prieigos.

  www.e-pasaulis.lt siekia įgauti jūsų pasitikėjimą ir prisiima atsakomybę už privatumo saugumą. Kadangi prisiimame atsakomybę, informuojame, kokią informaciją kaupiame, kai naudojate produktus ir paslaugas, kodėl ją kaupiame ir kaip ją naudojame jūsų patirčiai pagerinti.

  Pateikdami asmeninę informaciją  www.e-pasaulis.lt  Jūs kartu sutinkate ir leidžiate www.e-pasaulis.lt administracijai  naudoti ir tvarkyti šią informaciją ir duomenis pateikiant Jums informaciją, norint susisiekti su Jumis verslo reikalais ar www.e-pasaulis.lt vidinei statistikai tvarkyti. Tvarkydami Jūsų asmens duomenis, mes pasiliekame teisę juos pateikti trečiosioms šalims tiktai konkrečios prekės ar paslaugos teikimo tikslais ir tik tokia apimtimi, kiek būtina tiems tikslams pasiekti. Mes neatskleidžiame trečiosioms šalims Jūsų asmens duomenų jokiais kitais atvejais, prieš tai negavę išankstinio Jūsų sutikimo, išskyrus atvejus, kai pagal Lietuvos Respublikos įstatymus mes privalome tai padaryti.

  www.e-pasaulis.lt svetainėje esanti informacija ir logotipas yra prekių ženklai, kurių savininkų išimtines teises saugo Lietuvos Respublikoje galiojantys įstatymai ir kiti teisės aktai . Be jų išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama naudoti svetainėje esančius ženklus, logotipus ir informacija. Atsižvelgiant į  Lietuvos Respublikos Prekių ženklų įstatymą, Lietuvos Respublikos Konkurencijos įstatymą ir kitais teisės aktų draudžiamu būdu ar forma.

  www.e-pasaulis.lt gali dalintis informacija apie jus su reklamos užsakovais, verslo partneriais, rėmėjais, ir kitomis trečiosiomis šalimis. Tačiau mes atskleidžiame tik apibendrintą statistinę informaciją apie savo registruotus lankytojus, ir neteikiame asmeniškai identifikuojamos informacijos be aiškaus jūsų sutikimo jokioms trečiosioms šalims. Mes atskleisime jūsų asmeninę informaciją tik tuo atveju, jei to bus reikalaujama tinkamo teisinio proceso metu ar atitinkamų  teisinių institucijų.

  Naudojantis  www.e-pasaulis.lt svetaine draudžiama pateikti klaidinančią, kitus asmenis ar subjektus kompromituojančią ar įžeidžiančią informaciją, kuri galėtų padaryti tiesioginę ar netiesioginę žalą svetainės savininkams , kitiems asmenims ar subjektams. Asmenys, pateikdami klaidingą (žalingą) informaciją, prisiima pilną atsakomybę už galimus padarinius, atsirandančius dėl tokios informacijos. Ir atsako pagal Lietuvos respublikos įstatymus.

  Svetainės www.e-pasaulis.lt lankytojai įsipareigoja ir sutinka, kad svetainėje esančios informacijos, negali naudoti kitose svetainėse, reklamos, bei asmeniniais tikslais.

  www.e-pasaulis.lt administracija  turi teisę, bet kada ir dėl bet kokios priežasties pašalinti asmens registraciją  ir bet kokius asmens padarytus įrašus iš savo duomenų bazės. Taip pat kreiptis į atitinkamas institucijas dėl asmens patraukimo atsakomybėn dėl jo neleidžiamais veiksmais padarytos materialinės (įskaitant negautas pajamas) ir nematerialinės žalos www.e-pasaulis.lt, jo partneriams, klientams ar kitiems asmenims bei subjektams.

  www.e-pasaulis.lt gali  pakeisti šią privatumo politiką. Tokiu atveju, mes paskelbsime apie pakeitimus šiame puslapyje, taip  jūs visuomet būsite informuotas apie informaciją, kurią mes renkame, kaip mes ją naudojame, ir kokiais atvejais mes ją atskleidžiame.

  Registracijos metu Jūs patvirtinate, kad sutinkate su mūsų tinklapio privatumo politika.